Pożyczka na dowód dla zadłużonych – dlaczego warto po nie sięgać?

Pożyczka na dowód dla zadłużonych – dlaczego warto po nie sięgać?

Ostatnio bardzo głośno zrobiło się o pożyczce na dowód dla zadłużonych. Skąd takie zainteresowanie tego typu produktami? Powodów znajdzie się całkiem sporo. Poniżej prezentujemy najważniejsze z nich!

Pożyczka z bezpiecznego źródła

Jak wiadomo, rynek pożyczkowy jest jednym z najbardziej dynamicznych. Działają na nim nie tylko banki oraz firmy pożyczkowe, ale również osoby prywatne. Jedni uznają to za plus, w końcu mamy wiele możliwości na to, by zdobyć potrzebne pieniądze.

Tylko czy faktycznie tak jest? Niestety nie. Nie wszystkie spośród wymienionych sposobów są dla nas bezpieczne. Przykładowo, decydując się na pożyczkę od osoby prywatnej wcale nie wiemy, z kim tak naprawdę mamy do czynienia. Problem ten znika, gdy sięgamy po pożyczkę na dowód dla zadłużonych w firmie pożyczkowej. To godna zaufania instytucja finansowa, która działa na rynku już kilku lat.

Cieszy się nieposzlakowaną opinią wśród klientów, zapewnia szeroki wybór produktów finansowych, w tym również te dla osób zadłużonych, bądź borykających się z komornikiem. Nie musimy zatem obawiać się o swoje bezpieczeństwo, jak również o to, czy nie padniemy ofiarami oszustów. Firma pożyczkowa dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Pożyczka udzielana na dowód

Kolejną zaletą tego typu zobowiązań jest fakt, że są udzielane na dowód. Pożyczkodawca nie wymaga od nas przedłożenia żadnych dodatkowych dokumentów, czy zaświadczeń. Jedyne, czego potrzebujemy, to właśnie ważnego dokumenty tożsamości.

Tym samym unikamy czasochłonnego zbierania całej dokumentacji, nie musimy też prosić o wystawienie zaświadczenia o zatrudnieniu swojego szefa. Nie potrzebne nam też będą wyciągi z konta bankowego potwierdzające regularne wpływy pieniędzy, bo pożyczka na dowód dla zadłużonych tego nie wymaga.

Pożyczka z niewielką ilością wymagań

Warto również pamiętać o tym, że pożyczkodawca nie ma zbyt dużych wymagań względem swoich klientów. Nie oczekuje zdolności kredytowej. Nie sprawdza historii kredytowej ani nie weryfikuje

baz dłużników. Wpływa to pozytywnie nie tylko na czas załatwiania formalności, ale również na to, że to produkt, który wyróżnia się na tle innych.

Pożyczka dostępna dla każdego

Niewielka ilość wymagań oznacza również, że mamy do czynienia z pożyczką, o którą może ubiegać się każdy, kto skończy 18. rok życia i ma ważny dokument tożsamości. Przede wszystkim pożyczka na dowód dla zadłużonych polecana jest osobom, które borykają się z problemami finansowymi, mają na sobie komornika lub trudności w spłacie zobowiązań.

O pożyczkę mogą ubiegać się jednakowo osoby, które nie mają stałego zatrudnienia, osoby bezrobotne, jak i te, które nie mają zdolności kredytowej.  Firma pożyczkowa nie przekreśla nikogo. Wręcz przeciwnie, wszystkim chętnie udziela wsparcia. Dlatego, gdy znajdziemy się w trudnej sytuacji, to tutaj mamy zapewnioną pomoc finansową.

Możliwość wykorzystania pieniędzy na dowolny cel

Pieniądze uzyskane z pożyczki na dowód dla zadłużonych można przeznaczyć na dowolny cel. Firmy pożyczkowe nie narzucają swojego zdania. Oznacza to, że możemy nimi dysponować, jak tylko chcemy.

Pieniądze z pożyczki możemy przeznaczyć na spłatę swoich zobowiązań, komornika, ale równie dobrze możemy je wykorzystać na wakacje, na remont mieszkania lub pokrycie bieżących wydatków. To zależy tylko i wyłącznie od nas.

Łatwe wnioskowanie o pożyczkę

Nie da się zapomnieć też o tym, że ubieganie się o pożyczkę na dowód dla zadłużonych jest bardzo proste. Jedyne, co musimy zrobić, to zgłosić się do najbliższego oddziału firmy pożyczkowej i tam wypełnić, a następnie złożyć wniosek pożyczkowy do rozpatrzenia. To jednak nie wszystko, ponieważ coraz częściej możemy zauważyć, że firmy pożyczkowe zapewniają możliwość ubiegania się o pożyczkę online.

Oznacza to, że aby wypełnić wniosek, nawet nie musimy zgłaszać się do firmy pożyczkowej. Wniosek możemy wypełnić w odpowiednim dla siebie miejscu i czasie – z domu, z pracy, czy nawet z autobusu. Jedyne czego potrzebujemy, to urządzenia, które zapewni nam stałe połączenie z Internetem. I tak wniosek pożyczkowy możemy wypełnić za pośrednictwem telefonu, tabletu lub nawet notebooka.

Błyskawiczne rozpatrywanie wniosków pożyczkowych

Złożenie wniosku o pożyczkę na dowód dla zadłużonych jest jednoznaczne z przekazaniem go do rozpatrzenia pożyczkodawcy. Etap ten zwykle przebiega bardzo sprawnie. Decyzje pożyczkowe wydawane są od kilkunastu minut do kilku godzin od złożenia wniosku.

Tylko w trudniejszych przypadkach czas rozpatrywania wniosków sięga kilku dni i ma to miejsce, gdy np. dane we wniosku się nie zgadzają lub pominęliśmy załączenie wymaganych dokumentów.

Pieniądze od ręki

Pozytywna decyzja pożyczkowa oznacza, że pozostaje nam już tylko podpisać umowę, by otrzymać pieniądze. Pieniądze mogą być nam przekazane bezpośrednio na konto bankowe lub czekać na odbiór w okienku kasy firmy pożyczkowej. Coraz częściej można spotkać się, z tym że firmy pożyczkowe zapewniają możliwość dostarczenia nam pieniędzy do domu, np. przez kuriera.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: