Pożyczka bez konta osobistego w banku – czy jest możliwa?

pożyczka bez konta osobistego w banku

Pożyczka bez konta osobistego w banku – czy jest możliwa?

Wszystkie instytucje finansowe mają swoje zasady i wymagania. Starając się o pożyczkę, trzeba mieć świadomość, że trzeba będzie im sprostać. Jedną z najczęściej stosowanych zasad jest weryfikacja klientów poprzez przelew z konta bankowego. A co w przypadku osób, które nie chcą się poddać weryfikacji lub po prostu nie mają konta osobistego w banku? Czy mają szansę na pożyczkę? Sprawdzamy!

Pożyczka bez konta osobistego w banku – mamy szansę na pożyczkę?

Wydawać by się mogło, że posiadanie konta osobistego w banku to już formalność. Okazuje się, że nadal wiele osób nie ma własnego konta lub po prostu go nie używają. Co wtedy, gdy chcemy wziąć pożyczkę? W końcu wiąże się ona z przelewem weryfikacyjnym z konta bankowego. Czy istnieje pożyczka bez konta osobistego w banku? Jak najbardziej! Instytucje finansowe przygotowały się bardzo dobrze i oferują różnego typu weryfikacje, więc sami możemy wybrać na którą się zdecydujemy. 

Pożyczka bez konta osobistego w banku – jak ją otrzymać?

Co w takim razie należy zrobić, aby pożyczka bez konta osobistego w banku została nam przyznana? Oczywiste jest, że najpierw musimy wypełnić wniosek pożyczkowy i wysłać go do instytucji finansowej do rozpatrzenia. Jednak najistotniejsze tutaj jest, by wskazać jedną z form weryfikacji.

Skoro nie chcemy używać konta osobistego w banku do weryfikacji lub w przypadkach, gdy go nie mamy, powinniśmy zdecydować, w jaki sposób pożyczkodawca będzie mógł potwierdzić naszą wiarygodność. Do wyboru zawsze mamy kilka opcji. Jedną z nich jest np. weryfikacja telefoniczna. Wystarczy wskazać numer telefonu, a przedstawiciel firmy pożyczkowej sprawdzi, czy faktycznie ma do czynienia z osobą wskazaną we wniosku. Innym, również popularnym sposobem weryfikacji jest weryfikacja SMS-sowa, w której zostanie do nas wysłana wiadomość od pożyczkodawcy.

W innych przypadkach możemy zdecydować się na weryfikację z dojazdem, gdzie wysłany zostanie do nas osobiście kurier lub przedstawiciel instytucji pożyczkowej.  

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: