Długoterminowe zobowiązania w firmach pożyczkowych – co mamy do wyboru?

długoterminowe zobowiązania dla zadłużonych

Długoterminowe zobowiązania w firmach pożyczkowych – co mamy do wyboru?

Firmy pożyczkowe słyną z udzielania długoterminowych zobowiązań dla zadłużonych na krótki czas. Zwykle zadłużenie trzeba spłacić w ciągu trzydziestu dni. A co z pożyczkami na dłuższy czas? Czy mamy szansę na zobowiązanie z dłuższym terminem spłaty? Okazuje się, że tak. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji.

Pożyczka na raty online

Pierwszym rodzajem zobowiązania udzielanego na dłuższy okres spłaty jest pożyczka na raty online. Maksymalny okres spłaty może wynieść około 36 – oczywiście w zależności od danej firmy pożyczkowej może on się nieco różnić, więc zanim się gdzieś zgłosimy, warto to zweryfikować. Tego typu długoterminowe zobowiązania dla zadłużonych udzielane są online, więc by się o nie ubiegać, nawet nie trzeba zgłaszać się osobiście do pożyczkodawcy. Wniosek można wypełnić w dogodnym dla siebie miejscu i czasie, jak również z dowolnego urządzenia, które zapewnia dostęp do Internetu. Formalności związane z ubieganiem się o pożyczkę zostały ograniczone do minimum, co oznacza, że można liczyć też na szybką decyzję pożyczkodawcy oraz w przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku, na szybką gotówkę.

Pożyczka konsolidacyjna

Gdy w grę wchodzą długoterminowe zobowiązania dla zadłużonych , to warto wziąć pod uwagę pożyczkę konsolidacyjną. Pozwala ona spłacić wcześniejsze zobowiązania i połączyć je w jedną nową pożyczkę z wygodnym harmonogramem spłat. Pożyczka konsolidacyjna dopasowywana jest do możliwości finansowych pożyczkobiorcy, więc otrzyma comiesięczne raty do spłaty, które będzie w stanie pokryć. Również czas spłaty zobowiązania bywa dostosowany do potrzeb i możliwości pożyczkobiorcy, więc taka pożyczka konsolidacyjna to dobra okazja, by powoli wyjść z zadłużenia.

Pożyczka hipoteczna

Ciekawą formą długoterminowych zobowiązań jest pożyczka hipoteczna. Jest to pożyczka, gdzie pod zastaw oddaje się nieruchomości – dom, mieszkanie, czy działkę. Pożyczkę uzyskaną w ten sposób można przeznaczyć na spłatę długów lub na dowolny cel, jednak mając zadłużenie, lepiej spłacić bieżące zobowiązania i odzyskać stabilność finansową.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: