Pożyczki konsolidacyjne bez zdolności kredytowej w firmie pożyczkowej – dlaczego warto po nie sięgać?

Pożyczki konsolidacyjne bez zdolności kredytowej w firmie pożyczkowej – dlaczego warto po nie sięgać?

Bardzo często słyszy się o tym, jak wiele dobrego niosą ze sobą pożyczki konsolidacyjne bez zdolności kredytowej. O czym dokładnie mowa? Dlaczego to właśnie po te produkty powinniśmy sięgać? Poniżej prezentujemy najważniejsze powody! Zapoznaj się z nimi, a szybko zrozumiesz, dlaczego cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Godna zaufania instytucja finansowa

Rynek pożyczkowy w naszym kraju rozwija się w zawrotnym tempie. Kiedyś, by zaciągnąć pożyczkę, trzeba było zgłosić się do banku. Dziś do swoich usług mamy też firmy pożyczkowe oraz osoby prywatne, które również oferują możliwość udzielenia wsparcia finansowego. Z jednej strony to dobrze, bo każdy z nas sam może zdecydować, gdzie chce skorzystać z pożyczki.

Z drugiej niesie to ze sobą wielkie ryzyko, bo nie jesteśmy w stanie, kto na tym rynku jest uczciwy i oferuje nam najkorzystniejsze oferty. Problem znika, gdy decydujemy się na pożyczki konsolidacyjne bez zdolności kredytowej w firmie pożyczkowej, bo mamy do czynienia z instytucją, która cieszy się nieposzlakowaną opinią wśród klientów. Firmy pożyczkowe działają z sukcesami na polskim rynku od lat, oferując wsparcie finansowe wszystkim potrzebującym. Dlatego, zaciągnięcie tutaj pożyczki nie wiąże się z żadnym ryzykiem ani niebezpieczeństwem. Firmy pożyczkowe dbają o swoich klientów.

Pożyczka udzielana bez zdolności kredytowej

Większość instytucji finansowych oczekuje od nas zdolności kredytowej. Gdy jej nie mamy lub jest ona za niska, mogą nam odmówić udzielenia pożyczki. Jednak takie sytuacje nie są spotykane w firmach pożyczkowych, ponieważ mamy do czynienia z pożyczkami konsolidacyjnymi bez zdolności kredytowej, czyli takim zobowiązaniem, w  którym pożyczkodawca w ogóle nie bierze jej pod uwagę.

Nie weryfikuje ani naszych dochodów, ani też wydatków. Tym samym nawet osoby, które mają za niskie dochody, obarczone są dużą ilością zobowiązań lub nie mają stałego zatrudnienia, mają szansę otrzymać pożyczkę konsolidacyjną bez zdolności kredytowej. 

Możliwość połączenia kilku zobowiązań w jedno

Ogromną zaletą pożyczek konsolidacyjnych bez zdolności kredytowej jest fakt, że zapewniają możliwość połączenia kilku zobowiązań w jedno i to niezależnie od tego, gdzie je zaciągnęliśmy. Skonsolidować możemy praktycznie wszystkie kredyty i pożyczki – od kredytów gotówkowych zaczynając, po kredyty samochodowe, pożyczki hipoteczne, chwilówki, pożyczki na raty online, czy zadłużenia kart i konta bankowego.

Ilość zobowiązań, które poddamy konsolidacji, również zależy od nas. Możemy zdecydować się na konsolidację jednego zobowiązania, dwóch, trzech lub nawet ośmiu, o ile ich wartością nie przekroczymy maksymalnej wysokości udzielanej pożyczki.

Szansa na uporządkowanie starych zobowiązań

Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że pożyczki konsolidacyjne bez zdolności kredytowej stwarzają nam szansę na uporządkowanie starych zobowiązań, z którymi sobie nie radzimy, które niosą ze sobą ryzyko egzekucji komorniczej lub przewyższają nasze dochody.

Wystarczy poddać je konsolidacji, a problem raz na zawsze zniknie z naszych oczu. W zamian będziemy mieć jedną ratę z lepszym harmonogramem spłat, która pozwoli nam również powoli wracać do równowagi i odzyskać płynność finansową.

Pożyczka z niewielką ilością wymagań i formalności

Kolejną zaletą tego typu zobowiązań jest fakt, że formalności zostały ograniczone do minimum. Pożyczka z reguły oczekuje jedynie przedłożenia ważnego dokumentu tożsamości oraz pełnej dokumentacji zobowiązań, które chcemy połączyć. Rzadko kiedy można się spotkać, z tym że firma pożyczkowa oczekuje przedłożenia zaświadczeń o dochodach, czy zaświadczeń o zatrudnieniu.

Warto również wspomnieć, że pożyczkodawca nie wymaga od nas nienagannej historii kredytowej, nie weryfikuje również baz dłużnika. Tym samym wszystkie formalności związane z ubieganiem się o pożyczki konsolidacyjne bez zdolności kredytowej przebiegają bardzo sprawnie.  

Pożyczka dostępna dla każdego

Niewielka ilość wymagań oznacza również, że mamy do czynienia z pożyczką, z której może skorzystać każdy, kto znajduje się w poważnych problemach finansowych i szuka skutecznego sposobu na ich rozwiązanie.

Pożyczki konsolidacyjne bez zdolności kredytowej będą dobrym rozwiązaniem zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, którzy borykają się z problemami finansowymi. Wysokość zarobków, stan zatrudnienia, czy też dochody firmy nie mają tutaj większego znaczenia. Firma pożyczkowa służy wsparciem wszystkim potrzebującym.

Błyskawiczne rozpatrywanie wniosków pożyczkowych

W chwili, gdy złożymy wniosek pożyczkowy, zostaje on przekazany do rozpatrzenia. Najczęściej wydawanie decyzji trwa do kilku godzin. Trzeba przyznać, że czas rozpatrywania wniosków robi wrażenie, bo nie dość, że trzeba dokładnie sprawdzić wniosek, to jeszcze zapoznać się z dostarczoną dokumentacją i podliczyć wysokość zobowiązań, które chcemy poddać konsolidacji. W bankach takie procedury zwykle trwają kilka dni, tutaj nie. Decyzję pożyczkodawcy możemy poznać jeszcze tego samego dnia, w którym złożymy wniosek.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: