Negatywny wpis w bazie dłużników – czy mamy szansę z nim na pożyczkę?

Negatywny wpis w bazie dłużników – czy mamy szansę z nim na pożyczkę?

Masz negatywny wpis w bazie dłużników? Zastanawiasz się, czy masz szansę na uzyskanie pożyczki? Zapraszamy do krótkiej lektury! W poniższym tekście prezentujemy przydatne informacje.

Czy osoby zadłużone mają szansę na pożyczkę?

Powinniśmy zdać sobie sprawę z tego, że firmy pożyczkowe pragną spełnić oczekiwania swoich klientów, dlatego też starają się odpowiednio przygotować ofertę. Przede wszystkim mowa tutaj o formalnościach związanych z zaciągnięciem pożyczki bez sprawdzania baz dłużników, które zostały ograniczone do minimum. Dzięki temu zarówno osoby zadłużone, jak i te, które nie mają historii kredytowej, mają szansę otrzymać potrzebne wsparcie finansowe. Czy w takim razie osoby zadłużone mają szansę na pożyczkę? Tak i aby ją otrzymać, muszą tylko się zgłosić do odpowiedniej instytucji pozabankowej.

Pożyczka bez weryfikacji w bazach – co oznacza?

Rozwój rynku pozabankowych instytucji finansowych sprawił, że zaczęło pojawiać się coraz więcej ofert różnego typy pożyczek. Wśród nich znajdziemy również pożyczki bez sprawdzania baz dłużników. Co one dokładnie oznaczają? Są to pożyczki z ograniczoną ilością formalności, w której pożyczkodawca nie sprawdza baz danych Biura Informacji Gospodarczej (BIG), Krajowego Rejestru Długów (KRD BIG), Rejestru Dłużników ERIF BIG, BIG Infomonitor oraz Biurem Informacji Kredytowej (BIK). Najprościej mówiąc, pożyczkodawca nie sprawdza rejestru osób, które zalegają z nieterminowymi spłatami kredytów lub pożyczek, mają niezapłacone rachunki za media, telefon, nieopłaconych kontrahentów itp.

Dla kogo pożyczki bez weryfikacji?

Takie pożyczki bez sprawdzania baz dłużników oferowane są klientom, którzy znajdują się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Z reguły są to osoby, które posiadają na swoim koncie spore zaległości ze spłatą należności w jakiejś instytucji finansowej, zalegają z zapłatą za czynsz, raty za mieszkanie lub za samochód. Tak naprawdę pożyczka bez sprawdzania baz dłużników jest dla każdego, kto szuka szybkiego sposoby na pozyskanie potrzebnej gotówki. Choć, pieniądze i tak trzeba będzie oddać w bardzo krótkim czasie, taka pożyczka może nam wybawić z poważnych problemów.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: