Alternatywne produkty finansowe dla pożyczki z gwarantem

gwarant pożyczki

Alternatywne produkty finansowe dla pożyczki z gwarantem

Kiedyś, by otrzymać pożyczkę, trzeba było mieć gwarant pożyczki . A jak to wygląda teraz? Jakie mamy alternatywne produkty finansowe? Poniżej kilka propozycji!

Pożyczka na raty online

Naszą pierwszą propozycją jest pożyczka na raty online. Choć niektórzy mogą uznać, że to kolejna propozycja chwilówki, to jak się jej przyjrzymy, szybko zrozumiemy, że to dwa różne produkty finansowe. Pożyczka udzielana jest na raty, a maksymalny okres spłaty może wynieść nawet do 36 miesięcy.

W przypadku tradycyjnych chwilówek mamy do czynienia z zobowiązaniem, które należy spłacić w ciągu kilku lub kilkunastu dni (maksymalnie 30). Co więcej, zobowiązanie udzielane jest online. Nawet nie musimy zgłaszać się osobiście do pożyczkodawcy, by wypełnić wniosek. Do tego celu możemy wykorzystać jednakowo telefon lub laptop, ważne, by urządzenie miało stałe połączenie z Internetem.

Pożyczki na dowód bez zaświadczeń online

Ciekawą propozycją jest pożyczka na dowód bez zaświadczeń online. Jest to produkt udzielany na dowód, więc by się o niego ubiegać, potrzebujemy ważnego dowodu tożsamości. To jednak nie wszystko, pożyczkodawca nie wymaga przedłożenia żadnych dodatkowych zaświadczeń, więc unikniemy zbierania różnego typu dokumentów, w tym między innymi zaświadczenia o zarobkach, czy zaświadczenia o zatrudnieniu.

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń udzielana jest online, zatem można się o nią ubiegać z dowolnego miejsca – z pracy, z domu, czy nawet z parku. Jedynym warunkiem jest posiadanie urządzenia z dostępem do Internetu. I tak o pożyczkę możemy wnioskować za pomocą komputera stacjonarnego, laptopa, telefonu komórkowego lub tabletu.

Może kiedyś gwarant pożyczki był jedynym wyjściem na uzyskanie wsparcia finansowego. Aktualnie rynek oferuje nam wiele ciekawszych rozwiązań, dzięki czemu nie musimy obciążać swoich bliskich naszymi problemami. Dlatego, gdy zajdzie taka potrzeba, lepiej pomyśleć o nich, a jak nie uda się uzyskać potrzebnego wsparcia, pomyśleć o pożyczce z gwarantem.  

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: