Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem

Masz zadłużenie z komornikiem i zastanawiasz się, czy masz szansę na uzyskanie pożyczki? A może po prostu nie wiesz, które instytucje finansowe udzielają pomocy zadłużonym? Koniecznie zapoznaj się z treścią poniższego tekstu, gdyż znajdziesz w nim wiele cennych wskazówek!

Pomoc dla zadłużonych – gdzie jej szukać?

Odwieczny problem osób zadłużonych – gdzie szukać pomocy? Czy istnieje szansa, na to, by ktoś udzielił nam wsparcia finansowego? Niektórzy pewnie będą szukać wsparcia u rodziny i znajomych, tylko czy faktycznie to dobre rozwiązanie? Pieniądze często są powodem konfliktów, więc może lepiej zaoszczędzić sobie tego i pomyśleć o innych rozwiązaniach, bo choć może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale jej ich całkiem sporo.

Skoro nie u rodziny, to gdzie jeszcze poszukać pomocy? W banku? Tutaj pewnie większość z nas skieruje swoje pierwsze kroki, tylko czy aby na pewno warto tracić czas? Banki słyną ze swoich restrykcyjnych warunków, oczekiwania zdolności kredytowej oraz braku wpisu w rejestrach dłużników.

W przypadku, gdy borykamy się z zadłużeniem komorniczym ciężko mówić o dobrej historii kredytowej, a to oznacza, że nawet jeśli przejdziemy długą procedurę ubiegania się o pożyczkę, możemy spotkać się z odmowną decyzją. Dlatego najlepiej od razu sięgnąć po rozwiązania, które zapewnią nam natychmiastową pomoc. Zastanawiasz się, o czym mowa? O firmach pożyczkowych, czyli instytucjach pozabankowych, gdzie oferowana jest pożyczka dla zadłużonych z komornikiem.

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem – czym jest?

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem to rodzaj zobowiązania finansowego, które charakteryzuje się ograniczoną ilością formalności oraz niewielkimi wymaganiami. Podstawowym dokumentem wymaganym przy ubieganiu o tego typu zobowiązanie jest ważny dokument tożsamości wraz z numerem PESEL. Firma pożyczkowa może również zażądać przedłożenia dodatkowych dokumentów typu zaświadczenie o zatrudnieniu, zaświadczenie o zarobkach, czy umowy o pracę.

Jednak warto wiedzieć, że jest to rzadkość. Pewne jest za to, że pożyczkodawca nie stawia swoim klientom bardzo rygorystycznych warunków – nie oczekuje dobrej historii kredytowej, nie weryfikuje baz dłużników, ani też nie liczy na to, że wykażemy się bardzo dobrą zdolnością kredytową. Oferuje pożyczkę dla zadłużonych z komornikiem, więc ma świadomość, że jego klienci mogą nie być w zbyt dobrej kondycji finansowej, ale ich nie przekreśla.

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem jest rodzajem zobowiązania krótkoterminowego, co oznacza, że możemy je zaciągnąć na okres nie dłuższy niż 30 dni. Wysokość udzielanego wsparcia finansowego bywa różna – może wynieść kilkaset złotych, jak również kilka tysięcy, dlatego zawsze warto wnioskować o taką kwotę, jakiej potrzebujemy.

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem – dla kogo?

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem jest dostępna dla wszystkich, którzy ukończyli 18. rok życia i mają ważny dokument tożsamości. Jednak to nie oznacza, że każdy od razu powinien sięgnąć po tego typu zobowiązanie. Pożyczki są dedykowane najbardziej potrzebującym, więc jeśli faktycznie wpadniemy w problemy finansowe, będziemy mieli na karku komornika i nie będziemy wiedzieli jak zdobyć potrzebne pieniądze na jego spłatę, to pożyczka dla zadłużonych z komornikiem może okazać się bardzo przydatna.

Jak już wspomnieliśmy, pożyczkodawca nie stawia swoim klientom zbyt dużych wymagań, więc to z pewnością dobre rozwiązanie, gdy bank odmówi udzielenia nam pomocy, lub gdy będziemy wiedzieli, że nawet nie mamy szans na uzyskanie tam wsparcia.

O pożyczce dla zadłużonych z komornikiem mogą też pomyśleć osoby, które pilnie potrzebują gotówki. Zarówno wnioskowanie o pożyczkę, jak i rozpatrywanie wniosku trwa bardzo krótko, więc jeśli dopełnimy formalności, to już następnego dnia, pieniądze mogą znaleźć się na naszym koncie.

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem – jak wygląda proces wnioskowania o pożyczkę?

Procedura wnioskowania o pożyczkę w dużej mierze zależy od nas samych. Zastanawiasz się jak to możliwe? Firma pożyczkowa stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, dlatego też udostępniła różne sposoby wnioskowania o pożyczkę dla zadłużonych z komornikiem.

I tak zwolennicy tradycyjnych rozwiązań mogą zgłosić się osobiście do wybranego oddziały firmy pożyczkowej i tam dopełnić wszystkich formalności. Zwolennicy wygodnych rozwiązań mogą skorzystać z formularza online i wypełnić wniosek w dogodnym dla siebie miejscu i czasie – w domu, w pracy, czy nawet w parku.

Jedyne czego potrzeba to urządzenia, które zapewni stały dostęp do Internetu. Ostatnie z dostępnych rozwiązań pozwala nam umówić się na spotkanie z przedstawicielem firmy pożyczkowej w wybranym przez nas miejscu. Aby skorzystać z tej możliwości, wystarczy zadzwonić na infolinię i poprosić o spotkanie.

Podstawą ubiegania się o pożyczkę jest wypełnienie wniosku pożyczkowego i złożenie go do rozpatrzenia. Proces ten trwać może od kilkunastu minut do kilku dni. W przypadku pozytywnej decyzji pozostaje sporządzić umowę pożyczkową i odebrać pieniądze.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: