Pożyczka hipoteczna na oświadczenie – kto nam jej udzieli?

pożyczka hipoteczna na oświadczenie

Pożyczka hipoteczna na oświadczenie – kto nam jej udzieli?

Pożyczka hipoteczna na oświadczenie to forma zobowiązania z najmniejszą ilością formalności do załatwienia. Gdzie nam jej udzielą? Sprawdzamy!

Pożyczka hipoteczna na oświadczenie w banku

Banki są najstarszymi instytucjami finansowymi, niektóre z nich są starsze od nas. Oznaczać to może, że są godne zaufania, dlatego też, w trudnych sytuacjach, to tutaj kierujemy się po wsparcie. Czy jednak w bankach udzielana jest pożyczka hipoteczna na oświadczenie? W końcu to instytucje słynące z jasnych i surowych zasad, gdzie trzeba przedłożyć wiele dokumentów w przypadku zwykłego kredytu gotówkowego.

W przypadku pożyczki hipotecznej dochodzą jeszcze dokumentu związane z zastawem nieruchomości, czy da się ją tutaj wziąć na oświadczenie? Wydaje się to wręcz nierealne, więc osoby, które liczyły na szybką pożyczkę, mogą przeżyć rozczarowanie. Banki nie łamią swoich zasad, wszystkich klientów traktują jednakowo, co oznacza, że każdy musi przejść te same procedury i przedłożyć wszystkie wymagane dokumenty.

Pożyczka hipoteczna na oświadczenie w firmie pożyczkowej

Skoro nie bank, to może firma pożyczkowa? Czy w tej instytucji pożyczka hipoteczna na oświadczenie jest możliwa? Jak najbardziej! W końcu firmy pożyczkowe charakteryzują się niewielką ilością formalności do załatwienia. Wszystko po to, by ułatwić procedury i iść na rękę klientom, którzy potrzebują szybkiej gotówki. Gdyby trzeba było przechodzić przez procedurę wnioskowania o pożyczkę przez kilka dni, to również czas oczekiwania na pieniądze znacznie by się wydłużył.

Osoby pilnie potrzebujące gotówki nie mogą sobie na to pozwolić i firmy pożyczkowe doskonale to rozumieją, dlatego oferują pożyczkę hipoteczną na oświadczenie z niewielką ilością formalności. Uniknąć w ten sposób można zbierania dokumentów od pracodawcy oraz instytucji podatkowych, a formalności da się załatwić nawet w kilkanaście minut. Wystarczy zgłosić się do wybranej firmy pożyczkowej, a tam już się nami zajmą odpowiednio.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: