Pożyczka z komornikiem – sprawdź, czy się da!

Pożyczka z komornikiem – sprawdź, czy się da!

Nikt z nas nie chciałby stanąć oko w oko z komornikiem. Moment, w którym zajmuje on wynagrodzenie, samochód, czy konto bankowe bywa bardzo stresujący. W głowie od razu pojawia się pytanie, co dalej? Czy istnieje szansa na uzyskanie pożyczki z komornikiem? Jeśli tak, to, jak to działa? Tego dowiesz się z poniższego tekstu!

Pożyczka z komornikiem – czy osoby borykające się z komornikiem mają szansę na pożyczkę?

Komornika nie da się lekceważyć. On nie zniknie, podobnie jak nasze długi. Dlatego, zamiast czekać i patrzeć, aż nasza sytuacja zacznie się pogarszać, powinniśmy szukać jak najlepszych rozwiązań, które pozwolą nam wyjść z problemów finansowych. Tylko, czy to jest możliwe? Czy osoby obarczone komornikiem mogą liczyć na pomoc?

Banki niestety nie patrzą przychylnie na klientów z komornikiem, co oznacza, że nawet jeśli przejdziemy długi proces wnioskowania o zobowiązanie i dostarczymy wszystkich wymaganych dokumentów, bank może odmówić nam udzielenia wsparcia. Czy to oznacza, że osoby borykające się z komornikiem nie mają szans na pożyczkę?

Tego nie powiedziałam! Nie zapominajmy, że na rynku działają też inne instytucje finansowe. Jakie? A chociażby firmy pożyczkowe, które nie są tak wymagające względem klientów i tutaj pożyczka z komornikiem może zostać nam udzielona.

Pożyczka z komornikiem – co warto o niej wiedzieć?

Firmy pożyczkowe doskonale rozumieją potrzeby swoich klientów, jak również to, że można wpaść w kłopoty finansowe. Dlatego też na rynek wypuściły produkt finansowy pod nazwą pożyczki z komornikiem. Co się za nią skrywa?

Rodzaj zobowiązania finansowego z ograniczoną ilością formalności i małymi wymaganiami – wszystko, by zaoszczędzić klientom stresujących procedur i zbierania dokumentów, a więc tym samym informowania wszystkich dookoła, że borykamy się z trudnościami finansowymi. Pożyczkodawca nie sprawdza też zdolności kredytowej, czy rejestrów dłużników, ani nie oczekuje dobrej historii kredytowej.

Jedyne czego oczekuje, to ważnego dokumentu tożsamości, obywatelstwa polskiego oraz wskazania miejsca zamieszkania.

Pożyczki z komornikiem udzielane są w różnej wysokości – od kilkuset złotych do nawet kilkunasty tysięcy złotych. Aby dokładnie dowiedzieć się, o jaką kwotę możemy wnioskować, warto dokładnie zapoznać się z ofertą wybranej firmy pożyczkowej. Poza tym warto wiedzieć, że pożyczka z komornikiem udzielana jest na krótki czas. Pieniądze można pożyczyć na krótki okres, który zwykle liczony jest w dniach.

Pożyczka z komornikiem – jak się o nią ubiegać?

O pożyczkę z komornikiem ubiegać można się w dogodny dla siebie sposób. W praktyce oznacza to kilka sposobów wnioskowania o zobowiązanie. Jakich?

Przede wszystkim możemy zgłosić się osobiście do najbliższego oddziału firmy pożyczkowej i tak wypełnić wniosek pożyczkowy i złożyć go do rozpatrzenia. Jeśli do wybranego oddziału firmy pożyczkowej mamy za daleko lub po prostu wolimy spotkania na neutralnym gruncie, to możemy umówić się z przedstawicielem wybranej firmy pożyczkowej w swojej ulubionej knajpce, pobliskiej restauracji lub nawet u siebie w domu.

To jednak nie wszystko, dla osób, które chcą wypełnić wniosek samodzielnie w dogodnym dla siebie miejscu i czasie, pozostaje trzecia możliwość, a mianowicie złożenie wniosku online. Do tego celu potrzebujemy urządzenia z dostępem do sieci – tabletu i laptopa, jak również kilku minut spokoju, by wypełnić odpowiedni wniosek pożyczkowy.

Gdy wypełnimy i złożymy wniosek, pozostaje nam czekać na decyzję pożyczkodawcy. Zwykle decyzja pożyczkowa wydawana jest od kilku minut do kilku godzin. Rzadkością są sytuacje, gdzie wniosek rozpatrywany jest kilka dni. Pozytywna decyzja pożyczkowa wiąże się z koniecznością podpisania umowy. Gdy to nastąpi, pieniądze zostają od razu przekazane pożyczkobiorcy – na konto, w oddziale firmy pożyczkowej lub przekazem.

Pożyczka z komornikiem – dla kogo?

Pożyczki z komornikiem dedykowane są osobom z problemami finansowymi, długami i trudnościami w spłacie zobowiązań. Na pewno do takich osób zaliczają się te, które mają na sobie komornika. Jedynym sposobem na pozbycie się jego, jest uregulowanie wszystkich zaległości, a uzyskane pieniądze z pożyczki mogą nam w tym pomóc.

Pożyczka z komornikiem to dobre rozwiązanie dla wszystkich potrzebujących, którzy ukończyli 18.rok życia, niezależnie od płci, czy poglądów religijnych. Z pożyczki z komornikiem mogą korzystać jednako studenci, osoby dorosłe, renciści, jak i emeryci.

Pożyczka z komornikiem – na jaki cel możemy wykorzystać środki?

Firmy pożyczkowe po raz kolejny wypuściły na rynek produkt finansowy, który nie narzuca celu, na który można wykorzystać uzyskane w ten sposób pieniądze. Co to oznacza dla klientów? Pieniądze uzyskane z pożyczki można przeznaczyć, na co tylko chcemy. Na pokrycie bieżących rachunków, na spłatę komornika, na uregulowanie zaległych zobowiązać, czy też na jakikolwiek inny cel.

Jednak warto do takich pożyczek podchodzić z rozwagą, czyli nie wydawać pieniędzy zbyt pochopnie. Skoro borykamy się z komornikiem i długami, to lepiej uzyskane w ten sposób środki przeznaczyć na spłatę zobowiązań, bo to jedyny sposób, by pozbyć się komornika, odzyskać spokój i wyjść na prostą.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: