Alternatywne produkty dla kredytu z żyrantem

Alternatywne produkty dla kredytu z żyrantem

Czy kredyt z żyrantem to jedyne rozwiązanie dla osób, które nie mogą uzyskać sami wsparcia finansowego? A może istnieją jakieś inne alternatywne produkty, które możemy wziąć pod uwagę? Sprawdzamy!

Kredyt z żyrantem jedyną szansą na wsparcie finansowe – czy tak faktycznie jest?

Osoby zadłużone mogą nie mieć szans na zaciągnięcie kredytu w tradycyjnym banku bez dodatkowego wsparcia. Czasami pod zastaw możemy oddać swoją nieruchomość lub wziąć kredyt z żyrantem. Tylko skąd wziąć tego żyranta? Nikt już nie chce występować w roli poręczyciela, bo każdy wie, z czym to się wiąże. Poza tym, czy my chcemy zrzucać swoje problemy finansowe na czyjeś barki?

W końcu, jeśli sami nie wywiążemy się z zobowiązania, to spłacić je będzie musiał nasz żyrant. Czy na rynku nie ma innych dostępnych rozwiązań? W końcu żyjemy w bardzo dynamicznie rozwijającym się świecie, więc może jak pomyślimy przez chwilę, to coś uda nam się znaleźć.

Jakie produkty jeszcze możemy wziąć pod uwagę?

Tak naprawdę kredyt z żyrantem to nie jedyne dostępne rozwiązanie i warto mieć tego świadomość. Z pewnością warte naszej uwagi są produkty oferowane przez firmy pożyczkowe. Dla osób z dużym zadłużeniem ciekawą propozycją może okazać się pożyczka konsolidacyjna. To produkt, który pozwala połączyć kilka różnych zobowiązań w jedno z lepszym harmonogramem spłat. Decydując się na takie wsparcie, pożyczkodawca  podsumuje nasze długi, a następnie je spłaci  i na daną sumę przygotuje nową pożyczkę. Tym razem do spłaty będziemy mieli jedną ratę zgodną z naszymi możliwościami finansowymi.

Innym, również ciekawym produktem może okazać się pożyczka na raty online. Jest to produkt dostępny online, co oznacza, że wnioskować o niego możemy bez wychodzenia z domu. Jedyne czego potrzebujemy, to urządzenia z dostępem do sieci. Pożyczka na raty online pozwala na zaciągnięcie zobowiązania w wysokości nawet kilku tysięcy i spłaty w wygodny dla siebie sposób, gdyż płatność możemy rozłożyć nawet na 36 miesięcy.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: