Szeroki wybór produktów finansowych – co mamy do wyboru?

Szeroki wybór produktów finansowych – co mamy do wyboru?

Jakie produkty finansowe oferuje nam rynek? Które warte są naszej uwagi? Sprawdzamy!

Kredyt na dowód online

Pierwszą propozycją jest kredyt na dowód online. Jak sama nazwa wskazuje, jest to zobowiązanie, które można zaciągnąć na dowód, więc jedyne, czego potrzebujemy, to ważnego dokumentu tożsamości. Kredytobiorca nie wymaga przedłożenia zaświadczeń o zarobkach czy zatrudnieniu. Nie potrzeba także wydruków z konta bankowego potwierdzającego regularne wpłaty pieniędzy. Co więcej, kredyt na dowód dostępny jest online, więc wnioskować można o niego przez Internet w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Kredyty udzielane są w różnej wysokości, więc możemy wnioskować o taką kwotę, jakiej aktualnie potrzebujemy.

Pożyczka na raty online

Oczywiście kredyt na dowód online to niejedyny produkt, który wart jest naszej uwagi. W ofercie firm pożyczkowych znajdziemy również pożyczkę na raty online. Jest to kolejny rodzaj zobowiązania finansowego dostępnego online, więc możemy o niego wnioskować wtedy, gdy uznamy to za stosowne – produkt dostępny jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Formalności związane z pożyczką zostały ograniczone do minimum, więc znów nie musimy się martwić, że na załatwianiu formalności spędzimy wiele godzin. Pożyczkodawca ma bardzo ograniczone wymagania, więc każdy ma szansę na otrzymanie potrzebnego wsparcia.

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń

Nie sposób też zapomnieć o pożyczce na dowód bez zaświadczeń. Ten produkt finansowy dostępny jest zarówno w punktach stacjonarnych, jak i przez Internet. O tym, w jaki sposób będziemy o niego wnioskować, decydujemy my sami. Do ubiegania się o pożyczkę nie trzeba wiele, wystarczy ważny dowód tożsamości. Nie potrzeba tutaj żadnych dodatkowych zaświadczeń – ani zaświadczenia o zarobkach, czy też zaświadczeń o zatrudnieniu. Pożyczkodawca nie sprawdza także rejestrów dłużników, więc o tego typu wsparcie mogą się ubiegać osoby, które mają zadłużenie lub widnieją w BIK.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: