Pożyczki od ręki – po jakie produkty możemy sięgnąć?

Pożyczki od ręki – po jakie produkty możemy sięgnąć?

Pożyczki od ręki to z pewnością dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują gotówki „na już”. Jakie dokładnie produkty mamy do wyboru? Które z nich są warte naszej uwagi? Poniżej przestawiamy kilka propozycji!

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń

Pierwszym produktem, któremu warto się przyjrzeć bliżej, jest pożyczka na dowód bez zaświadczeń. Jest to produkt oferowany na bardzo prostych zasadach. W ramach pożyczki otrzymujemy maksymalnie kilka tysięcy złotych na krótki czas (z reguły maksymalnie na 30 dni). Pożyczkodawca nie wymaga podania, na co chcemy przeznaczyć pożyczkę, ani też nie oczekuje przedłożenia zbyt wielu dokumentów. Nie musimy zbierać całej dokumentacji dotyczącej finansów, ani też zatrudnienia. Do ubiegania się o pożyczkę potrzebujemy jedynie ważnego dowodu osobistego. To na jego podstawie wypełnimy wniosek o pożyczkę i w razie pomyślnej decyzji pożyczkowej, na jego podstawie zostanie też sporządzona umowa pożyczki.

Pożyczka na dowód online

Jednak pożyczka na dowód bez zaświadczeń to niejedyny produkt, jakim warto się zainteresować. Bardzo ciekawie prezentuje się także pożyczka na dowód online. Jest to rodzaj pożyczki, o który można wnioskować bez wychodzenia z domu. Pożyczka dostępna jest online, co oznacza, że potrzebować będziemy tabletu, telefonu lub laptopa z dostępem do Internetu, by wypełnić odpowiedni wniosek i przesłać go do pożyczkodawcy. Pożyczka na dowód online również ma bardzo małą ilość formalności i tutaj również jedynie potrzeba ważnego dowodu osobistego. W niektórych przypadkach pożyczkodawca może zażądać przesłania dodatkowych dokumentów, ale zdarza się to bardzo rzadko.

Pożyczka bez zaświadczeń online

Alternatywą dla wyżej wymienionych produktów jest pożyczka bez zaświadczeń online. To kolejny produkt, o który wnioskować można online. Pożyczkodawca nie wymaga przedłożenia żadnych zaświadczeń, więc unikniemy wizyta u szefa, czy w kadrach. Również nasi bliscy nie muszą wiedzieć, że musieliśmy sięgnąć po takie rozwiązanie.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: