Pożyczka na dowód bez dochodów – co warto o niej wiedzieć?

Pożyczka na dowód bez dochodów – co warto o niej wiedzieć?

Niestety wiele osób w naszym kraju pracuje na czarno, czyli po prostu bez żadnej umowy i zarejestrowania. Tracą na tym całkiem sporo. W razie pilnych wydatków nie mają szansy na pożyczkę w banku. A co z innymi instytucjami? Całe szczęście istnieją też inne instytucje finansowe, które oferują pożyczkę na dowód bez dochodów. Co to za zobowiązanie? Kto może z niego skorzystać? Podpowiadamy!

Pożyczka na dowód bez dochodów – co to takiego?

Przede wszystkim pożyczka na dowód bez dochodów to rodzaj zobowiązania finansowego, które można zaciągnąć w firmie pożyczkowej. Charakteryzuje się bardzo małymi wymaganiami oraz minimalną ilością formalności, dzięki czemu wszystko można załatwić w ciągu kilkunastu minut. Pożyczka udzielana jest na dowód, co oznacza, że jedynym wymaganym dokumentem jest ważny dokument tożsamości. Pożyczkodawca nie wymaga żadnych dodatkowych dokumentów (np. umowy o pracę), ani też zaświadczeń (np. zaświadczenia o zarobkach, zaświadczenia o zatrudnieniu, wyciągu z konta bankowego potwierdzającego regularne wpływy pieniędzy). Pożyczkodawca nie sprawdza również historii kredytowej, czy rejestrów dłużników.

Nie oczekuje także zdolności kredytowej. Pożyczka na dowód bez dochodów udzielana jest w różnych kwotach – zobowiązanie możemy jednakowo zaciągnąć na kilkaset złotych, jak również na kilka tysięcy. Okres spłaty w tego typu zobowiązaniach może wynieść od kilku do kilkunastu dni. Warto o tym pamiętać, bo wnioskując o pożyczkę, musimy być pewni, że będziemy w stanie ją zwrócić.

Pożyczka na dowód bez dochodów – kto może z niej skorzystać?

Z pewnością pożyczki na dowód bez dochodów to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pilnie potrzebują gotówki, a nie mają stałego zatrudnienia. Dzięki niej szybko można otrzymać gotówkę, bez tłumaczenia się, na jaki cel chcemy ją przeznaczyć. Pożyczkodawca nie prosi o tłumaczenia, nie sprawdza też rejestrów dłużników, więc z tego typu zobowiązania mogą także skorzystać osoby zadłużone. Pożyczka na dowód bez dochodów to propozycja także dla osób, którym bank odmówił wsparcia lub nie chcą tracić czasu na długie formalności.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: