Najlepsze oferty kredytowe na rynku

Najlepsze oferty kredytowe na rynku

Zarówno banki, jak i firmy pożyczkowe próbują skusić klientów do zaciągnięcia u nich zobowiązania. Które jednak oferty warto wziąć pod uwagę? Poniżej prezentujemy kilka z najlepszych ofert kredytowych. Koniecznie je sprawdź!

Kredyt hipoteczny

Naszym numerem jeden jest kredyt hipoteczny. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą zaciągnąć kredyt pod zakup mieszkania lub domu. Jednak kredyt hipoteczny można także przeznaczyć na remont mieszkania, zmianę jego wystroju lub zakup działki. Wszystko tak naprawdę zależy od nas, ale powinniśmy wiedzieć, że kredyt hipoteczny może być zaciągnięty tylko na cel związany bezpośrednio z nieruchomością.

Kredyt z żyrantem

A co powiesz na kredyt z żyrantem? Trzeba przyznać, że tego typu kredyty chyba zna każdy i choć pewnie niektórzy uznają, że nie są już modne, to się okazuje, że nadal wiele osób z nich korzysta. Powód może być jeden, posiadanie żyranta to dla wielu jedyna szansa na otrzymanie zobowiązania, w szczególności w banku, gdy np. nie mamy zdolności kredytowej. Żyrant staje się naszym poręczeniem, że w razie niespłacania zobowiązania, bank będzie miał z kogo ściągnąć należność.

Kredyt na dowód online

Jeśli nie kredyt z żyrantem to może kredyt przez Internet? Przykładem kredytu, który możemy zaciągnąć bezpośrednio ze swojego domu, jest kredy na dowód online. Aby wypełnić wniosek kredytowy, wystarczy nam urządzenie z dostępem do sieci. Możemy do tego wykorzystać jednakowo telefon, tablet lub notebook. Kredyt udzielany jest na dowód, więc jedynym wymaganym tutaj dokumentem jest ważny dokument tożsamości.

Nie potrzeba żadnych dodatkowych dokumentów, ani też zaświadczeń (np. zaświadczeń o zarobkach, zaświadczeń o zatrudnieniu, zaświadczeń o braku zadłużenia). Uznasz, że taki produkt nie istnieje? Sprawdź ofertę firm pożyczkowych, to szybko przekonasz się, że ubieganie się o niego jest łatwiejsze niż o wszystkie inne zobowiązania finansowe. Formalności związane z kredytem na dowód online nie zajmą Ci więcej niż kilka minut.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: