Kto nam może zapewnić szybką pożyczkę z minimalną ilością formalności?

Kto nam może zapewnić szybką pożyczkę z minimalną ilością formalności?

Ciągle słyszymy o tym, że na rynku dostępne są pożyczki z minimalną ilością formalności. Nie potrzeba wielu dokumentów, czy zaświadczeń. Pożyczka udzielana jest na ważny dowód tożsamości. Wystarczy zatem mieć 18 lat, aby się o nią ubiegać. Tylko gdzie właściwie udzielają takich pożyczek? Sprawdzamy!

Pożyczka w banku

Czy szybka pożyczka bez zaświadczeń możliwa jest w jednej z najstarszych instytucji finansowych? Niektórzy pewnie przeżyją rozczarowanie, ale nie. Choć banki mają bogatą ofertę zobowiązań finansowych, to wszystkie wymagają przedłożenia wielu różnego typu dokumentów i przejścia przez długą procedurę. Z pewnością sam dowód tożsamości nie wystarczy. Trzeba jeszcze przedstawić umowę o pracę, zaświadczenie o zarobkach, jak również wykazać, że ma się zdolność kredytową. Co więcej, nawet osoba, która przejdzie długie procedury, nie może mieć pewności, że otrzyma potrzebną gotówkę.

Pożyczka w firmie pożyczkowej

A co z firmami pożyczkowymi? Czy tutaj dostaniemy szybką pożyczkę bez zaświadczeń? Oczywiście, że tak. Firmy pożyczkowe nie stawiają tak dużych wymagań. Niektóre produkty oferują też przez Internet, więc dodatkowo można o nie wnioskować bez konieczności zgłaszania się do oddziału pożyczkodawcy. Pożyczki tutaj udzielane są na ważny dowód, nie wymagają przedłożenia zaświadczeń, ani też dodatkowych dokumentów.

Pożyczka od osób prywatnych

Jednak szybka pożyczka bez zaświadczeń dostępna jest nie tylko w firmach pożyczkowych. Również osoby prywatne są w stanie zapewnić nam potrzebną gotówkę w szybkim tempie. Wystarczy spełnić ich wymagania, a bezpośrednio po podpisaniu umowy, gotówkę otrzymamy do ręki. W tym miejscu warto jednak zaznaczyć, by dokładnie zapoznać się z warunkami umowy. Osoby prywatne nastawione są na zarobek, więc choć zapewniają też szybką pożyczkę, to mogą naliczyć od niej spore odsetki. Aby nie przepłacać, sprawdzajmy dokładnie warunki udzielania wsparcia finansowego nawet w trakcie podpisywania umowy. Dzięki temu unikniemy nieprzyjemności.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: