Jakie produkty powinien nam oferować dobry pożyczkodawca?

Jakie produkty powinien nam oferować dobry pożyczkodawca?

Jakie pożyczkodawcę warto uznać, za wartego naszej uwagi? Stwierdzić można, że takiego, który oferuje dobre produkty finansowe. Co w takim razie powinno się znaleźć w jego ofercie? Tego dowiesz się z poniższego tekstu.

Pożyczki dla każdego

Przede wszystkim pożyczkodawca powinien oferować produkty dla każdego. Nie powinno się dzielić ludzi ze względu na ich zarobki, historię kredytową lub zdolność kredytową, jak robią to banki. Całe szczęście na rynku działają także inne instytucje finansowe, jak firmy pożyczkowe, które już nie są tak rygorystyczne i wymagające. Firmy pożyczkowe nie przywiązują dużej uwagi do tego(o ile w ogóle sprawdzają), czy klient, który ubiega się u nich o wsparcie finansowe, jest zadłużony, czy widnieje w BIK lub innym rejestrze dłużników, lub czy ma dobrą historię kredytową.

Po prostu, gdy jest potrzeba pożyczka na dowód na raty, to po prostu jej udzielają. O takie wsparcie może starać się każdy, kto ukończył 18 lat i ma ważny dowód tożsamości. Tylko w wyjątkowych sytuacjach pożyczkodawca może odmówić udzielenia wsparcia, ale trzeba przyznać, że to zdarza się bardzo rzadko.

Pożyczki z minimalną ilością formalności

Dobry pożyczkodawca oferować powinien produkty z małą ilością formalności. Przede wszystkim powinna to być pożyczka na dowód na raty, czyli produkt, do którego wystarczy nam ważny dowód tożsamości. Nie potrzeba zbierać wielu dokumentów, nie potrzeba także zaświadczeń o zatrudnieniu, czy zarobkach. Dzięki temu nikt też nie musi wiedzieć, że znaleźliśmy się w trudnej sytuacji finansowej.

Unikamy wizyty u szefa bądź w kadrach firmy, nie musimy tłumaczyć też się bliskim, po co gromadzimy wszystkie dokumenty. Po prostu bierzemy pożyczkę na dowód, której formalności załatwiamy w kilka lub kilkanaście minut, a nie w kilka dni jak ma to zwykle miejsce w przypadku zobowiązań zaciąganych w banku.   

Pożyczki, o które łatwo można wnioskować

Poza tym powinny to być pożyczki, o które można wnioskować, tak jak chcemy. Z możliwością wypełnienia wniosku przez Internet lub osobiście w oddziale danego pożyczkodawcy.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: