Rapida Money – pożyczka dla zadłużonych

zdolność kredytowa money

Rapida Money – pożyczka dla zadłużonych

Pożyczka dla zadłużonych może być świetnym sposobem na odzyskanie płynności finansowej. Uzyskane środki możemy przeznaczyć na spłatę innych, otwartych zobowiązań i w ten sposób zamiast kilku długów, spłacać tylko jedno zobowiązanie. Niestety, banki zwykle odmawiają pożyczki gotówkowej osobom zadłużonym. Warto zatem skorzystać z oferty brytyjskiej firmy Rapida Money, która oferuje pożyczki także dla osób zadłużonych.

Jaką pożyczkę oferuje firma Rapida Money?

Osoby zadłużone mogą ubiegać się pożyczkę gotówkową w wysokości od 2,500 do 25,000 złotych. Firma Rapida Money przy rozpatrywaniu wniosku nie bierze pod uwagę Twojej niskiej zdolności kredytowej, zadłużenia oraz nie wymaga zaświadczenia o zarobkach. Zobowiązanie możesz zaciągnąć na okres od 12 do 60 miesięcy. Za sprawą przystępnego oprocentowania możesz liczyć na niską ratę miesięczną do spłaty. Pożyczka w firmie Rapida Money może być zatem dobrym sposobem na spłacenie naglących długów i odzyskanie płynności finansowej.

Jaki jest warunek przyznania pożyczki?

Tak jak już wspomnieliśmy, Rapida Money udziela pożyczek również osobom zadłużonym i bezrobotnym, a także nie wymaga zaświadczenia o dochodach. Firma wymaga jednak zabezpieczenia w osobie żyranta. Poręczycielem może być ktoś z Twojej rodziny lub z grona znajomych. Gwarantem może zostać osoba w wieku od 18 do 75 lat odznaczająca się wysoką zdolność kredytową. Posiadanie poręczyciela to jedyny warunek jaki musisz spełniać by uzyskać pożyczkę.

Pożyczka dla zadłużonych przez Internet

Decydując się na ofertę firmy Rapida Money, wszelkie formalności możesz załatwić przez Internet. Wystarczy wypełnić krótki wniosek na stronie internetowej firmy i wskazać w nim osobę poręczyciela. Po skontaktowaniu się z Tobą i gwarantem, firma podejmie decyzje. Zwykle, całą procedurę można dokończyć jeszcze tego samego dnia. Najpóźniej w ciągu 48 godzin przyznane pieniądze zostaną przelane na Twoje konto bankowe.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: