Pożyczka w Rapida Money

Rapida Money

W sektorze pozabankowym żaden Klient nie jest dyskryminowany. Coraz częściej wniosek o udzielenie pożyczki składają osoby posiadające zadłużenie. Nie jest to już przeciwwskazanie do uzyskania kolejnej pożyczki. Istnieje wiele firm, udzielających pożyczki dla zadłużonych. Jedną z nich jest Rapida Money. Oferują nawet do 25 tysięcy złotych, jednak wymagany jest gwarant pożyczki.

Kto może otrzymać pożyczkę w Rapida Money?

O szybką pożyczkę w Rapida Money mogą starać się osoby w wieku od 18-75 lat. Muszą posiadać one stałe zamieszkanie na terenie Polski bądź kartę stałego pobytu. Co ważne – Rapida Money udziela pożyczek tylko z poręczycielem. Aby otrzymać pożyczkę należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. W pierwszej kolejności wniosek wypełnia pożyczkobiorca, a po zaakceptowaniu zgłoszenia wniosek wypełnia gwarant. Konieczne jest przedstawienie dochodów i miesięcznych wydatków zarówno pożyczkobiorcy jak i gwaranta. Wszystko po to, by firma udzielająca pożyczki miała pewność, że obie strony są w stanie spłacić chwilówkę zaciągniętą online. Po zaakceptowaniu wniosku wypłata następuje w ciągu 48 godzin od momentu zgłoszenia.

Kto może zostać gwarantem?

Gwarantem może zostać osoba w wieku od 18-75 lat. Nie musi ona być spokrewniona z pożyczkobiorcą. Ważne jest to, by żyrant był właścicielem nieruchomości znajdującej się na terenie Polski. Rapida Money nie sprawdza historii kredytowej głównego pożyczkobiorcy, jednak zweryfikuje gwaranta. Musi on posiadać płynność finansową. Takie postępowanie firmy jest zrozumiałe i uzasadnione – gwarant jest dla nich jedynym zabezpieczeniem pożyczki, muszą mieć pewność, że w przypadku problemów finansowych pożyczkobiorcy, będzie miał, kto spłacić zaciągnięte zobowiązanie.

Rapida Money

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: