Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem

Słyszałeś, że pożyczka dla zadłużonych z komornikiem to szansa na zdobycie gotówki nawet wtedy, gdy ciąży na Tobie duże zadłużenie, lecz nie wiesz, czy to prawda? A może potrzebujesz więcej informacji o zobowiązaniu dla osób z zadłużeniem komorniczym? Poniższy tekst może okazać się dla Ciebie źródłem cennych informacji.

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem – co to takiego i dla kogo?

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem jest propozycją od firmy pożyczkowej. Charakteryzuje ją niewielka ilość formalności, dzięki czemu szybko można zdobyć potrzebną gotówkę. Polecana jest w szczególności osobom z dużym zadłużeniem, które nie mają szansy na wsparcie finansowe ze strony banku, jak również tym, którzy preferują proste w zaciągnięciu zobowiązania. 

Podstawowym dokumentem wymaganym przy ubieganiu się o pożyczkę jest ważny dowód tożsamości. Pożyczkodawca nie wymaga przedłożenia zaświadczeń o zatrudnieniu, czy zaświadczeń o zarobkach, ani też umowy o pracę, czy wyciągów z konta bankowego.  Nie sprawdza zdolności kredytowej, ani też rejestrów dłużników, dzięki czemu nawet osoby ze wpisem w BIK mogą liczyć na wsparcie. Taka  pożyczka dla zadłużonych z komornikiem udzielana jest w różnej wysokości – od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy, więc każdy może jej wysokość uzależnić od swoich potrzeb. Jednak należy wiedzieć, że to rodzaj zobowiązania krótkoterminowego. Jego spłata nie może trwać dłużej niż 30 dni.

Na jakich zasadach przyznawana jest pożyczka dla zadłużonych z komornikiem?

Podstawowym warunkiem ubiegania się o pożyczkę dla zadłużonych z komornikiem jest wypełnienie wniosku pożyczkowego. Aby to zrobić, należy zgłosić się do jednego z oddziałów firmy pożyczkowej z odpowiednimi dokumentami.

Po złożeniu wniosku pożyczkodawca go rozpatrzy i w ciągu kilku godzin poinformuje nas o swojej decyzji – pożyczka zostanie przyznana albo nie. Jeśli będziemy mieli szczęście, czyli wydana zostanie pozytywna decyzja, to pozostaje umówić się z pożyczkodawcą na podpisanie umowy i odbiór gotówki.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: