Oferta firm pożyczkowych dla zadłużonych

oferta firm pożyczkowych

Oferta firm pożyczkowych dla zadłużonych

Jesteś zadłużony i szukasz produktu, który pomoże Ci wyjść z problemów? A może słyszałeś o ofercie firm pożyczkowych i chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej? Zachęcamy do krótkiej lektury.

Czym są firmy pożyczkowe?

Firmy pożyczkowe to instytucje prywatne, które oferują różnego typu produkty finansowe. Są alternatywą dla tradycyjnych banków, które słyną z restrykcyjnie przestrzeganych przepisów. Banki wymagają nienagannej historii kredytowej, jak również zdolności kredytowej. Osoby niemające stałego zatrudnienia, jak również zadłużeni, mogą mieć problemy z uzyskaniem kredytu. Zupełnie na innych zasadach działają firmy pożyczkowe. Nie stawiają klientom tak dużych wymagań, nie oczekują zdolności kredytowej, ani też nie sprawdzają rejestrów dłużników. Oznacza to, że nawet osoby z dużym zadłużeniem, którzy widnieją w BIK, mają szansę na pomoc. Co więcej, będzie to szybka gotówka dla zadłużonych, ponieważ ubiegania się o pożyczkę zajmuje mało czasu.

Jakie produkty dostępne są dla osób zadłużonych?

Wśród bogatej oferty firm pożyczkowych znajdzie się kilka propozycji dla osób zadłużonych. Pierwszą propozycją jest pożyczka na dowód, czyli zobowiązanie, do którego zaciągnięcia potrzeba jedynie ważnego dowodu tożsamości. Ten produkt charakteryzuje szybka gotówka dla zadłużonych oraz minimum formalności. Nie trzeba przedkładać żadnych zaświadczeń o zarobkach, czy zatrudnieniu. Nie potrzeba umowy o pracę, ani też wyciągów z konta bankowego potwierdzających regularne wpływy pieniędzy. Inną, również ciekawą formą pożyczki jest pożyczka na raty. Różni się od tradycyjnych chwilówek tym, że można ją spłacać w kilku ratach – maksymalny okres kredytowania może wynieść nawet 36 miesięcy. Co ciekawe, tego typu pożyczkę również można wziąć bez wychodzenia z domu. Jeśli dobrze poszukamy, to szybko znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie w Internecie. Mówiąc o produktach dla zadłużonych, nie sposób pominąć pożyczki konsolidacyjnej, która pozwala spłacić bieżące zobowiązania i zamienić je na nowe z lepszym harmonogramem spłat.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: