Na jakie pożyczki mogą liczyć osoby z komornikiem?

pożyczki z komornikiem

Na jakie pożyczki mogą liczyć osoby z komornikiem?

Egzekucja komornicza to nie żarty. Zadaniem komornika jest ściągnąć należność z dłużnika i każdy, kto ma poważne zadłużenie, powinien mieć świadomość, że i tak to zrobi. Najczęściej komornik wchodzi na wynagrodzenie. Jednak, gdy ma do czynienia z osobami bezrobotnymi lub niemającymi stałego zatrudnienia, może zająć samochód, wyposażenie domu, a nawet cały dom. Dlatego warto pomyśleć o wzięciu pożyczki, która pozwoli spłacić długi i pozbyć się komornika. Jakie jednak pożyczki są udzielane osobom zadłużonym? Podpowiadamy!

Pożyczka konsolidacyjna

Gdy w grę wchodzą pożyczki z komornikiem, to najlepszym rozwiązaniem może okazać się pożyczka konsolidacyjna. Znaleźć ją można praktycznie w ofercie każdej instytucji finansowej. Pożyczka konsolidacyjna polega na zsumowaniu wszystkich zobowiązań i spłacie ich, a następnie stworzeniu nowej oferty z lepszym harmonogramem spłat. Warunki pożyczki konsolidacyjnej z reguły ustala instytucja finansowa, do której zgłaszamy się po pomoc, jednak robi to tak, by pożyczkobiorca był w stanie sprostać jej wymogom i spłacał zobowiązanie na czas. Skonsolidować można nawet kilka różnych zobowiązań – od kredytów gotówkowych, po pożyczki samochodowe, chwilówki, obciążenia kart i kont bankowych.

Pożyczka na dowód tożsamości

Dla osób, które potrzebują szybkiej pożyczki z komornikiem, do gustu może przypaść pożyczka na dowód tożsamości. Udzielana jest praktycznie od ręki, pod warunkiem, że ubiegający się o nią jest osobą pełnoletnią i ma ważny dowód osobisty. Pożyczka na dowód ma bardzo ograniczoną ilość formalności, nie trzeba przedkładać do pożyczkodawcy żadnych zaświadczeń o zarobkach, czy zatrudnieniu. Pożyczkodawca rzadko kiedy sprawdza rejestry dłużników, więc nawet osoby z zadłużeniem komorniczym i wpisem w BIK mają szansę otrzymać wsparcie finansowe.

Pożyczka na raty online

Pożyczka na raty online udzielana jest na dłuższy czas, nawet na 36 miesięcy. W przypadku osób z zadłużeniem komorniczym to duża szansa na wzięcie większej gotówki i spłatę zobowiązania w wygodny sposób.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: