Kredyty dla zadłużonych z komornikiem w parabankach

Kredyty dla zadłużonych z komornikiem w parabankach

Jeszcze kilka lat temu to banki były najczęściej wybieranymi instytucjami finansowymi i to do nich zgłaszaliśmy się, gdy potrzebowaliśmy pomocy finansowej. Trend ten jednak się zmienił i teraz chętniej zaciągamy zobowiązania w parabankach. Czym one dokładnie są? Jak wygląda u nich oferta kredytowa dla osób zadłużonych z komornikiem? Co trzeba zrobić, by otrzymać tutaj wsparcie finansowe? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi w poniższym tekście!

Parabanki – czym są?

Parabanki zwane są również firmami pożyczkowymi oraz prywatnymi instytucjami finansowymi, czyli miejscem, w którym można liczyć na wsparcie finansowe, bo właśnie tutaj czeka na nas wiele różnego typu produktów finansowych. Firmy pożyczkowe wyróżniają się na tle tradycyjnych banków, mają mniejsze oczekiwania względem klientów i mniej wymogów, więc nic dziwnego, że to właśnie tutaj częściej decydujemy się na zaciągnięcie pożyczki lub kredytu. O czym dokładnie mowa?

Parabanki postanowiły zaoszczędzić stresu swoim klientom, dlatego swoje produkty finansowe oferują zawsze z minimalną ilością formalności. Nie trzeba przechodzić długich procesów wnioskowania o produkty finansowe jak w bankach. Nie sprawdzana jest historia kredytowa, ani też obecność w bazach dłużników, więc tak naprawdę każdy potrzebujący ma szansę na uzyskanie pomocy, w tym równie osoby z zadłużeniem i komornikiem.

Parabanki i ich oferta kredytowa dla zadłużonych z komornikiem

Jakie dokładnie kredyty dla zadłużonych z komornikiem znajdziemy w parabankach? Propozycji jest tu całkiem sporo – od kredytów konsolidacyjnych, po pożyczki hipoteczne, pożyczki na dowód, czy pożyczki na raty online.

Dla osób, które szukają sposobu na pozbycie się trudnych w spłacie zobowiązań, proponujemy kredyt konsolidacyjny. To kredyt celowy, który można przeznaczyć na połączenie i spłatę wszystkich dotychczasowych zobowiązań, a więc m.in. kredytu gotówkowego, kredytu samochodowego, pożyczki hipotecznej, chwilówki, pożyczki ratalnej, obciążeń kart kredytowych czy nawet konta bankowego.

Aby skorzystać z takiego rozwiązania, wystarczy zgłosić się do firmy pożyczkowej z pełną dokumentacją zobowiązań, które chcemy skonsolidować. Kredytodawca zsumuje je, następnie w naszym imieniu wystąpi do wierzycieli i spłaci zobowiązania. Skutkuje to przejęciem naszego całego zobowiązania i stworzeniem nowej oferty kredytowej, z której będziemy musieli się wywiązać.

Z reguły przygotowywana jest ona specjalnie pod nasze możliwości finansowe, więc w końcu będziemy mieli do spłacenia zobowiązanie, które nie będzie stanowiło dla nas obciążenia. Poza tym znikają zaległe zobowiązania, a wraz z nimi komornik. Nie musimy też pilnować harmonogramu spłat poszczególnych zobowiązań, w końcu mamy jedno zobowiązanie z  jedną miesięczną ratą.

Ciekawie prezentuje się także pożyczka na raty online. Jest to rodzaj zobowiązania długoterminowego, które zaciągnąć można zarówno na kilka, jak i kilkanaście miesięcy. Maksymalny okres spłaty wynosi do 36 miesięcy, więc decydując się na takie zobowiązanie, zapewniamy sobie możliwość rozłożenia płatności na raty. Pożyczka na raty online udzielana jest w różnej wysokości, co oznacza, że możemy pożyczyć zarówno mniejszą sumę pieniędzy, jak i większą.

Warto również wspomnieć, że firma pożyczkowa nie narzuca nam celu, na który możemy przeznaczyć otrzymane pieniądze, jak w przypadku kredytu konsolidacyjnego. W takim razie pieniądze możemy wykorzystać nie tylko na spłatę długów, czy komornika, ale również na remont mieszkania, czy zakup samochodu. Poza tym jest to pożyczka udzielana online, czyli taka, którą zaciągnąć można przez Internet.

Dostępna jest dla nas dwadzieścia cztery godziny na dobę, więc możemy o nią wnioskować w dogodnym dla siebie miejscu i czasie, o ile mamy dostęp do Internetu.

Osobom, które pilnie potrzebują gotówki, do gustu może przypaść pożyczka na dowód. Jest to rodzaj zobowiązania krótkoterminowego, na którego spłatę będziemy mieli od kilku do kilkunastu dni – zazwyczaj do 30 dni. Pożyczki na dowód charakteryzują się niewielką ilością formalności.

Jak już sama nazwa sugeruje, mamy do czynienia z produktem udzielanym na dowód, więc by się ubiegać o tego typu pożyczkę, potrzebujemy jedynie ważnego dokumentu tożsamości. Inne dokumenty są zbędne. Pożyczkodawca nie weryfikuje też baz dłużników, nie sprawdza zdolności kredytowej, ani tego, jak prezentuje się nasza historia kredytowa. Wszystkie formalności zawsze przebiegają sprawnie i bezproblemowo.

Kredyty dla zadłużonych z komornikiem w parabankach – czy to dobry wybór?

Czy warto zaciągać kredyty dla zadłużonych z komornikiem w parabankach? Patrząc po linii dostępnych produktów, warunkach ich udzielania i ilości formalności, widać, że to oferta warta naszego zainteresowania. Niestety banki nie są tak łaskawe dla swoich klientów, nie zapewniają wielu produktów osobom zadłużonym, szczególnie tym, którym brakuje zdolności kredytowej oraz tym, którzy mają na swoim karku komornika. Dlatego, gdy stajemy w obliczu problemów finansowych, warto o nich pamiętać. 

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: