Kredyt na oświadczenie co to znaczy?

kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych

Kredyt na oświadczenie co to znaczy?

Kredyt na oświadczenie co to znaczy? Cieszy się on coraz większym zainteresowaniem. Tylko czym on właściwie jest? Co trzeba zrobić, by nam go przyznano? Sprawdzamy!

Kredyt na oświadczenie – co to takiego?

Kiedy pada pytanie, kredyt na oświadczenie co to znaczy, to mało kto potrafi udzielić odpowiedzi. Wiadomo, że do czynienia mamy z jakimś zobowiązaniem finansowym, ale nikt nie jest w stanie powiedzieć, z jakim. Nie ma w tym nic złego, nikt przecież nie wymaga od nas, że będziemy znać wszystkie szczegóły ofert kredytowych.

Od tego, żeby nam je przybliżyć, mamy instytucje finansowe. Co skrywa się za takim kredytem na oświadczenie? Z pewnością rodzaj zobowiązania długoterminowego, które można zaciągnąć wtedy, gdy potrzebujemy gotówki.

Kredyt na oświadczenie charakteryzuje się niewielką ilością formalności oraz małymi wymaganiami kredytodawcy, dzięki czemu na uzyskanie wsparcia finansowego ma szansę praktycznie każdy.

Kredyt na oświadczenie – co zrobić, aby go otrzymać?

Kiedy zdecydujemy się na tego typu zobowiązanie, to kredyt na oświadczenie co to znaczy dla nas? Co musimy zrobić, aby go otrzymać? Jakie dokumenty przedłożyć kredytodawcy? Przede wszystkim kredyt na oświadczenie oznacza zobowiązanie, które udzielane jest na oświadczenie o dochodach.

Jeśli o pożyczkę staramy się jako osoby indywidualne, to będziemy potrzebować oświadczenia ze swojego miejsca pracy o zarobkach. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą wymagane jest zaświadczenie potwierdzające dochody firmy. W tym przypadku może to być na przykład wyciąg z konta bankowego lub z ewidencji przychodów firmy.

Poza tym będziemy też potrzebować ważnego dokumentu tożsamości, który w razie przyznania kredytu, będzie też stanowił podstawę do sporządzenia umowy pożyczkowej. I to by było na tyle, nie musimy zbierać ani dokumentów, czy zaświadczeń z instytucji podatkowych, czy przedkładać dokumentów potwierdzających dobrą historię kredytową. Dzięki temu możemy zaoszczędzić bardzo dużo czasu.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: