Czy ze złą historią kredytową mamy szansę na kredyt?

kredyt konsolidacyjny bez bik dla zadłużonych

Czy ze złą historią kredytową mamy szansę na kredyt?

Bardzo często spotkać się można ze stwierdzeniem, że przez złą historię kredytową nie mamy szans na pożyczkę czy kredyt konsolidacyjny bez bik dla zadłużonych. Czy faktycznie tak jest? Czy osoby z BIK lub trudnościami w spłacie swoich zobowiązań nie mają szans na wsparcie finansowe? Tego dowiesz się z poniższego tekstu.

Zła historia kredytowa – czy mamy szansę na kredyt?

Już same piętrzące się rachunki i zobowiązania finansowe potrafią przyprawić o ból głowy. A co dopiero wtedy, gdy ktoś nam mówi, że przez swoją złą historię kredytową nie mamy szans na wsparcie finansowe od banku. Czy faktycznie tak jest? Czy w banku nie mamy szansy na kredyt konsolidacyjny bez bik dla zadłużonych? Z reguły banki mają bardzo restrykcyjne przepisy, co oznacza, że udzielają wsparcia finansowego tylko tym klientom, którzy będą w stanie się z nich wywiązać.

I nawet, jeśli przejdziemy długą drogę wnioskowania o kredyt, możemy otrzymać odmowną decyzję. Co wtedy? Szukać wsparcia u rodziny lub znajomych? Niekoniecznie. Przecież na rynku działają także firmy pożyczkowe, które swoim klientom już nie stawiają tak wielu wymogów i u nich na pożyczkę lub kredyt, mają szansę nawet osoby z zadłużeniem. Przykładem jednego z ciekawszych produktów dla zadłużonych jest kredyt konsolidacyjny.

Kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych – co to produkt finansowy?

Można stwierdzić, że kredyt konsolidacyjny bez bik dla zadłużonych, to produkt finansowy, który pomoże wyjść nawet z poważnych problemów finansowych. Na czym polega? Instytucja finansowa, z której usług postanowimy skorzystać, sumuje wszystkie nasze zobowiązania i spłaca wierzycieli, po czym sama przejmuje nasz dług i tworzy kredyt, który będziemy musieli spłacić.

Tym razem do spłaty zostaje tylko jedno zobowiązanie, którego miesięczne raty zostają tak ustalone, by wierzyciel mógł je spłacić. Warto mieć na uwadze, że kredyt konsolidacyjny bez bik dla zadłużonych został stworzony z myślą o pomocy w wyjściu z zadłużenia, więc również czas spłaty kredytu zostaje dostosowany do naszych potrzeb.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: