Czy osoby z komornikiem mają szansę na pożyczkę?

pożyczka dla osób z komornikiem

Czy osoby z komornikiem mają szansę na pożyczkę?

Każdy z nas nie chciałby znaleźć się w trudnej sytuacji finansowej, zwłaszcza w takiej, w której grozi nam egzekucja komornicza. Jednak mówi się, że z każdej sytuacji, nawet tej najtrudniejszej da się wyjść. Czy faktycznie tak jest? Czy mając zadłużenie z komornikiem, można liczyć na wsparcie ze strony instytucji finansowych? Jeśli tak, to gdzie i na jakich warunkach przyznawana jest pożyczka?

Pożyczka dla osób z komornikiem – możliwa czy nie?

Zadłużeń komorniczych nie wolno bagatelizować, bo można ściągnąć na siebie jeszcze większe problemy. Dlatego trzeba poszukać jak najlepszego rozwiązania, by się go pozbyć. Najskuteczniejsza będzie spłata należności, tylko co robić, jak nie mamy potrzebnych pieniędzy? Skąd je zdobyć? Niektórzy pewnie pomyślą o pożyczce od rodziny lub znajomych, lecz to generuje kolejne zobowiązania i nieprzyjemności, bo pieniądze często się powodem sporów. Może lepiej poszukać pomocy w profesjonalnych instytucjach finansowych. W końcu to one reklamują różnego typu zobowiązania, w tym także dla osób zadłużonych. Tylko czy taka pożyczka dla osób z komornikiem istnieje? Okazuje się, że tak! I ma się całkiem dobrze, dlatego, gdy jest potrzebna, warto po nią sięgnąć.

Na jakich zasadach przyznawana jest pożyczka dla osób z komornikiem?

Warto zacząć od tego, że pożyczka dla osób z komornikiem to propozycja od firmy pożyczkowej. Produkt ten charakteryzuje ograniczona ilość formalności, dzięki czemu nie trzeba przechodzić długich i stresujących procedur. Do ubiegania się o pożyczkę tak naprawdę wystarczy ważny dowód tożsamości. Tylko w wyjątkowych sytuacjach pożyczkodawca może poprosić o przedłożenie  dodatkowych dokumentów, w tym np. zaświadczenia o zarobkach, czy zaświadczenia o zatrudnieniu. Pożyczka dedykowana jest osobom z zadłużeniem (w tym nawet dla tych ze wpisem w BIK), więc pożyczkodawca nie przykłada większej uwagi do historii kredytowej, czy rejestrów dłużników. Wystarczy zatem zgłosić się do najbliższego oddziału pożyczkodawcy, aby wypełnić wniosek o pożyczkę i poczekać na jego decyzję.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: