Czy możemy liczyć na pożyczki bez zaświadczeń o dochodach?

kredyt bez zaświadczeń o dochodach

Czy możemy liczyć na pożyczki bez zaświadczeń o dochodach?


Osoby, które chcą zaciągnąć kredyt gotówkowy często pytają o możliwość podjęcia zobowiązania bez odpowiednich zaświadczeń o dochodach. Czy jest to w ogóle możliwe? Jak najbardziej. Choć tacy klienci zwykle spotkają się z odmową ze strony banku, wciąż mogą udać się do jednej z firm pożyczkowych, które chętnie obsługują osoby nie posiadające zaświadczenia o dochodach. Na jakie oferty mogą liczyć klienci myślący o pożyczce bez zaświadczeń o dochodach?

Jakie warunki trzeba spełniać by otrzymać pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach?

Coraz więcej firm pozabankowych przy mniejszych kwotach wymaga od klienta jedynie informacji z dowodu osobistego. Wniosek można złożyć przez Internet, a decyzja zapada w ciągu kilkunastu minut. Niemniej jednak, czasami firmy sprawdzają swojego klienta pod pewnymi względami. Czynnikami wpływającymi na decyzje może być historia w BIK oraz ewentualne wpisy w rejestrze dłużników. Warto pamiętać, że nawet w przypadku negatywnej decyzji firma zwykle zaoferuje pożyczki bez zaświadczeń o dochodach na nieco innych warunkach.

Czym zastąpić zaświadczenie o dochodach?

Zamiast zaświadczenia o dochodach możemy w inny sposób udowodnić firmie pożyczkowej, że jesteśmy w stanie sumiennie spłacać zaciągnięte zobowiązanie. We wniosku możemy bowiem załączyć wyciąg z konta bankowego z ostatnich miesięcy. W ten sposób możliwe jest wykazanie innych źródeł dochodu – np. świadczeń socjalnych, alimentów czy stypendium. W rezultacie, firma uzyskuje pewność, że jesteśmy solidnym klientem i chętniej udzieli nam większej pożyczki bez zaświadczeń o dochodach.

Jak uzyskać korzystną pożyczkę bez zaświadczeń?

Ważnym czynnikiem jest oczywiście wybór firmy, która zagwarantuje nam najlepsze warunki. Najlepsze oferty możemy znaleźć w Internecie korzystając z pomocy porównywarki pożyczek bez zaświadczeń. To bardzo wygodne narzędzie, które pozwala w krótkim czasie zdobyć niezbędne informacje na temat kilkunastu, różnych firm pozabankowych. W ten sposób klient pozna również dokładną kwotę do spłaty, a także ewentualne, dodatkowe wymagania ze strony firmy.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: