Kredyty konsolidacyjne bez zdolności kredytowej w firmach pożyczkowych– kto może z nich korzystać?

Kredyty konsolidacyjne bez zdolności kredytowej w firmach pożyczkowych– kto może z nich korzystać?

Oferowane przez firmy pożyczkowe kredyty konsolidacyjne bez zdolności kredytowej cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Kto jednak może z nich skorzystać? Dla kogo takiego rozwiązanie może okazać się dobre? Tego dowiesz się z poniższego tekstu!

Kredyty konsolidacyjne bez zdolności kredytowej – co to takiego?

Kredyty konsolidacyjne znajdziemy w ofercie większości instytucji finansowych. Jednak, gdy w grę wchodzą już kredyty konsolidacyjne bez zdolności kredytowej, to do czynienia mamy z produktami finansowymi oferowanymi przez firmy pożyczkowej. Instytucja ta nie stawia swoim klientom dużych wymagań, a formalności związane z ubieganiem się o kredyty konsolidacyjne bez zdolności kredytowej ograniczyła do minimum.

Kredyty konsolidacyjne bez zdolności kredytowej dają możliwość połączenia różnych zobowiązań w jedno. Aby to zrobić, wystarczy zgłosić się do firmy pożyczkowej z kompletem dokumentów zadłużeń, które chcemy skonsolidować. Kredytodawca podsumuje je, następnie spłaci wierzycieli i na powstałą sumę zadłużenia stworzy nowy kredyt, który będziemy spłacać w miesięcznych ratach.

Kredyty dla osób chcących uporządkować swoje zobowiązania

Przede wszystkim to kredyt dedykowany osobom mającym kilka zobowiązaniach, z którymi sobie nie radzą. Już samo pilnowanie terminów spłat bywa męczące, a dopiero gdy nasza sytuacja finansowa nie pozwala na ich spłatę. Rosnące z miesiąca na miesiąc zadłużenie może odebrać spokój i zakłócić normalne funkcjonowanie.

Jednak ten problem możemy skutecznie rozwiązać, ponieważ do swojej dyspozycji mamy kredyty konsolidacyjne bez zdolności kredytowej. Dzięki nim możemy połączyć wszystkie zobowiązania w jedno, z nowym, lepszym harmonogramem spłat, z którego będziemy mogli się wywiązać.

Kredyt dla osób z niską zdolnością kredytową

Kredyty konsolidacyjne bez zdolności kredytowej to także propozycja dla tych, których zdolność kredytowa jest za niska i nie mają szans na uzyskanie wsparcia finansowego w tradycyjnym banku. Banki bardzo dokładnie sprawdzają swoich klientów przy ocenie zdolności kredytowej. Patrzą zarówno na przychody, jak i rozchody.

Jeśli uznają, że nie będziemy w stanie spłacić zaciągniętego zobowiązania, to odmówią nam udzielenia kredytu. W takich sytuacjach kredyt konsolidacyjny w firmie pożyczkowej może okazać się dla nas jedyny skutecznym rozwiązaniem problemów.

Kredyty dla osób bez stałego zatrudnienia

Poza tym kredyty konsolidacyjne bez zdolności kredytowej mogą okazać się dobrą ofertą dla tych, którzy nie są w stanie wykazać udokumentowanych dochodów. Najczęściej dotyczy to osób, które nie mają stałego zatrudnienia, pracują na umowie o dzieło lub umowie zlecenie.

Kredyty dla osób widniejących w rejestrach dłużników

Pamiętajmy również, że firmy pożyczkowe bardzo często nie weryfikują baz dłużników. Dla nich nie są ważne ani dane gromadzone przez Biuro Informacji Gospodarczej (BIG), Krajowy Rejestr Długów (KRD BIG), Rejestr Dłużników ERIF BIG, BIG Infomonitor oraz Biuro Informacji Kredytowej (BIK).

W praktyce oznacza to, że kredytodawcę nie interesuje fakt, czy zalegamy ze spłatą zobowiązań, mamy niezapłacone rachunki za media, czy telefon. Najczęściej do takich rejestrów trafiają osoby zadłużone, które właśnie nie spłacają swoich zobowiązań, jak również ci, którzy mają na karku komornika.

Kredyty dla osób ze złą historią kredytowa

Każdy z nas ma prawo popełniać błędy. Jednak niektóre z nich zapisują się w naszej historii na stałe. Tak jest w przypadku niespłacanych kredytów, pożyczek oraz innych zobowiązań finansowych. Notowane są nie tylko nasze regularne wpłaty, ale również zaległości, czy przerwy w spłacie zobowiązań.

Choć w danej chwili możemy o tym nie myśleć, to kiedyś wszystko zostanie uwzględnione, jak np. przy zaciąganiu nowego zobowiązania. Bardzo wiele instytucji finansowych zwraca uwagę na historię kredytową. Kiedy widzi, że potencjalny klient nie wywiązywał się ze spłaty, może odmówić udzielenia wsparcia finansowego.

Zupełnie inaczej jest w przypadku firm pożyczkowych. Tutaj nawet zła historia kredytowa nie stanowi problemu przy ubieganiu się o kredyty konsolidacyjne bez zdolności kredytowej, więc można powiedzieć, że to dobre rozwiązanie dla każdego.

Kredyty dla przedsiębiorców

Co ważne, z kredytów konsolidacyjnych bez zdolności kredytowej mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Każda osoba prowadząca działalność gospodarczą miewa lepsze i gorsze chwile. Kiedy dopadną nas problemy finansowe, będziemy zalegać ze spłatą swoich kontrahentów, lub będą nas gonić terminy spłat pożyczek, które zaciągnęliśmy na zakup nowego sprzętu, to powinniśmy wiedzieć, że istnieją instytucje, które mogą nam pomóc.

Firma pożyczkowa pomoże uporać się ze wszystkimi trudnościami, spłaci zaległości i stworzy produkt, który nie będzie dla nas stanowił zbyt dużego obciążenia. Tym samym nadal będziemy mogli prowadzić swoją firmę i istnieje duża szansa, że trud włożony w jej założenie nie pójdzie na marne.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: