Kredyt konsolidacyjny – gdzie udzielana jest pomoc zadłużonym?

kredyt konsolidacyjny bez bik dla zadłużonych

Kredyt konsolidacyjny – gdzie udzielana jest pomoc zadłużonym?

Kredyt konsolidacyjny pozwala spłacić bieżące zobowiązania, jak również zamienić kilka pożyczek i kredytów w jedno zobowiązanie z wygodniejszym harmonogramem spłat. To dobry krok w kierunku pozbycia się zadłużenia i odzyskania płynności finansowej. Gdzie jednak możemy liczyć na kredyt konsolidacyjny bez bik dla zadłużonych?

Kredyt konsolidacyjny w banku

Banki uznawane są za najstarszą instytucję finansową i nie ma w tym nic dziwnego, w końcu istnieją od naprawdę wielu lat. To właśnie do banku kierujemy swoje myśli, gdy pilnie potrzebujemy wsparcia finansowego. Czy jednak to dobre miejsce, gdy potrzebny jest kredyt konsolidacyjny bez bik dla zadłużonych? Czy w banku możemy liczyć na tego typu wsparcie?Oczywiście banki w swojej ofercie mają kredyt konsolidacyjny, lecz warto wiedzieć, że to nie jest produkt dla wszystkich.

Banki względem swoich klientów mają pewne wymagania i oczekują ich spełnienia. Jeśli klient ich nie spełni, musi liczyć się z tym, że jego wniosek kredytowy zostanie odrzucony. Jakie to wymagania? Przede wszystkim osoba ubiegająca się o kredyt konsolidacyjny musi mieć zdolność kredytową.

W przypadku zadłużenia ciężko mówić o dobrej historii kredytowej, ale wypłacalność jest czymś, czego rygorystycznie się wymaga w banku. Na kredyt konsolidacyjny zatem mogą liczyć osoby ze stałym zatrudnieniem, które będą w stanie spłacić zobowiązanie.

Kredyt konsolidacyjny w firmach pożyczkowych

A co z firmami pożyczkowymi? Czy tutaj kredyt konsolidacyjny bez bik dla zadłużonych jest możliwy? Oczywiście, że tak! Co więcej, to właśnie firmy pożyczkowe oferują konkurencyjną ofertę dla banków. Przede wszystkim można tutaj liczyć na niewielką ilość formalności. Firmy pożyczkowe w przeciwieństwie do banków nie stawiają tak dużych wymagań względem swoich klientów.

Nie trzeba szykować wielu dokumentów, więc można zaoszczędzić naprawdę wiele czasu. Firmy pożyczkowe nie przykładają dużej uwagi do rejestrów dłużników, co oznacza, że nawet osoby z BIK mogą liczyć na wsparcie. 

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: