Kredyt konsolidacyjny w Alior Bank

Kredyt konsolidacyjny w Alior Bank

Spłata równocześnie kilku zobowiązań może doprowadzić do problemów z terminowym ich regulowaniem. Dla osób, które chciałyby sobie z tym poradzić, powinny przyjrzeć się bliżej ofercie kredytu konsolidacyjnego Alior Bank.

Kredyt konsolidacyjny w Alior Bank – czy warto sprawdzić ofertę?

Masz kilka zobowiązań, z których spłatą sobie nie radzisz? Zdarza Ci się zapominać o terminie ich spłaty? A może jest ich tak dużo, że zalegasz z płatnościami lub nie starcza Ci na życie? Jeżeli odpowiedziałeś „tak” na jedno z zadanych pytań, to z pewnością powinieneś sprawdzić kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych alior bank. Dlaczego? Kredyt konsolidacyjny pozwala Ci w wygodny sposób wyjść z tego dołka finansowego. Przede wszystkim Twoje bieżące zobowiązania, które do tej pory spędzały Ci sen z powiek, zostaną spłacone przez Alior Bank, czyli bank, w którym weźmiesz kredyt konsolidacyjny. Twoich pięć lub osiem rat zamienisz na jedną, z zapewne niższym oprocentowaniem i niższą ratą i dłuższym okresem spłaty. Alior Bank stara się dostosować kredyt konsolidacyjny do możliwości finansowych swoich klientów, co oznacza, że stworzy taki harmonogram rat, byś mógł się z nich wywiązać.

Kredyt konsolidacyjny w Alior Bank  — co warto wiedzieć?

Wśród bogatej oferty produktów oferowanych przez bank znaleźć można też kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych alior bank. Alior Bank swoim klientom oferuje możliwość skonsolidowania zobowiązań do kwoty 200 tys. zł. Dodatkowo trzeba się liczyć z tym, że bank pobiera prowizję w wysokości 5,9% kwoty kredytu. Oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego wynosi 5,9%, zaś RRSO 7,57%. W zależności od tego, na jak długo kredyt zostanie zaciągnięty, oprocentowanie może być stałe lub zmienne. Alior Bank tego typu produkty oferuje na okres maksymalnie 12 lat. Jednak warto w tym miejscu wspomnieć, że zarówno wniosek, jak i sytuacja każdego klienta jest rozpatrywana indywidualnie. Co to dokładnie oznacza? Kwota, która zostanie przyznana, zależy od potrzeb pożyczkobiorcy oraz oceny zdolności kredytowej.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: