Kredyt dla zadłużonych bez zdolności kredytowej – czy można na niego liczyć?

Kredyt dla zadłużonych bez zdolności kredytowej – czy można na niego liczyć?

Czy nie mając zdolności kredytowej, można uzyskać kredyt? To dylemat bardzo wielu osób. Twój też? Koniecznie zajrzyj do poniższego tekstu, gdyż może być dla Ciebie źródłem cennych informacji.

Brak zdolności kredytowej – czy udzielą nam kredytu?

Brak zdolności kredytowej to powszechny problem, co oznacza, że dotyka bardzo wielu ludzi. Najczęściej to wina za niskich dochodów, ale nie tylko, ponieważ posiadanie zobowiązań finansowych również obniża naszą zdolność kredytową. Dlatego osoby, które mają do spłacenia kredyty lub pożyczki mają trudności w zaciągnięciu zobowiązania finansowego w tradycyjnych instytucjach finansowych.

Banki niestety są nieugięte. Mają bardzo rygorystyczne wymagania względem swoich klientów. Oczekują nie tylko przedłożenia wielu różnego typu dokumentów, ale również przejrzystej historii kredytowej, czy braku wpisów w rejestrach dłużników. Jakby tego było mało, to właśnie oczekują też zdolności kredytowej.

Kiedy nie jesteśmy w stanie spełnić któregoś z wymienionych warunków, mogą nam odmówić udzielenia kredytu. A co w takim razie z osobami zadłużonymi? Brak zdolności kredytowej może nas skutecznie przekreślić i nawet jeśli przejdziemy długą procedurę, bank może odmówić nam udzielenia kredytu. Czy to w takim razie oznacza, że nie mamy szans na zaciągnięcie zobowiązania w kryzysowej sytuacji? Tego nie powiedzieliśmy!

Na rynku, tuż obok banków, firmy pożyczkowe i to właśnie tutaj możemy liczyć na kredyt dla zadłużonych bez zdolności kredytowej. Wszystko dlatego, że firmy pożyczkowe nie są tak wymagające względem klientów. Nawet jeśli będą poddawać nas weryfikacji, to tylko po to, by potwierdzić, że mają do czynienia z osobą, za którą się podajemy. Z reguły nie patrzą ani na rejestry dłużników, nie przyglądają się historii kredytowej, ani nie oczekują, że przedłożymy dokumenty potwierdzające swoje zarobki, czy zdolność kredytową.

Kredyt dla zadłużonych bez zdolności kredytowej – jak wyglądają formalności?

Co dokładnie trzeba zrobić, by otrzymać potrzebne wsparcie finansowe? Z czym trzeba się liczyć?Takich pytań znajdzie się o wiele więcej, zwłaszcza jeśli do tej pory nie korzystaliśmy z usług firm pożyczkowych, lub nie wiemy, na co dokładnie mogą liczyć osoby zadłużone, które dodatkowo nie mają zdolności kredytowej. Jak to w takim razie wygląda w praktyce?

Przede wszystkim powinniśmy zacząć od wyboru firmy pożyczkowej, z której oferty chcemy skorzystać. Kiedy dokonamy wyboru, należy zgłosić się do niej i wnioskować o odpowiedni produkt finansowy. Jak już wspominaliśmy, firmy pożyczkowe nie stawiają swoim klientom dużych wymagań, więc tak naprawdę nie musimy brać ze sobą zbyt obszernej dokumentacji.

Z reguły kredyty w firmach pożyczkowych zaciągane są na ważny dokument tożsamości, więc wystarczy wziąć ze sobą dowód, a już będziemy mogli złożyć wniosek pożyczkowy. W tym miejscu warto również wspomnieć, że wiele firm pożyczkowych działa także w sieci, co oznacza, że wnioskować o kredyt możemy niezależnie od miejsca i godziny. Taki kredyt dla zadłużonych bez zdolności kredytowej dostępny jest dwadzieścia cztery godziny na dobę i to przez siedem dni w tygodniu. To, kiedy dokładnie będziemy się o niego ubiegać, zależy wyłącznie od nas. Jedyne, czego potrzebujemy, to urządzenia z dostępem do sieci. Jednak w dzisiejszych czasach to chyba nie problem, bo większość telefonów zapewnia nam dostęp do Internetu, więc nawet za jego pośrednictwem możemy wypełnić wniosek pożyczkowy i odesłać go do firmy pożyczkowej.

Rozpatrywanie wniosku również przebiega bardzo sprawnie, więc wydawanie decyzji trwa od kilku minut do kilku dni. Praktyka pokazuje, że najszybciej otrzymują odpowiedź osoby, które zgodnie z prawdą wypełnimy wniosek pożyczkowy.

Dlatego, jeśli nie chcemy czekać zbyt długo, lepiej od razu przyłożyć się na tym etapie, a wszystkie formalności przebiegną sprawnie i bezproblemowo. W najlepszym wypadku, czyli gdy zostanie wydana pozytywna decyzja kredytowa, nawet tego samego dnia pieniądze mogą znaleźć się na naszym koncie.

Jak dokładnie wygląda oferta kredytowa dla osób zadłużonych bez zdolności kredytowej?

Firmy pożyczkowe przygotowały kilka produktów finansowych dla osób zadłużonych bez zdolności kredytowej. Dzięki temu każdy ma szansę znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Pierwszą propozycją jest kredyt dla zadłużonych bez zdolności kredytowej, czyli zobowiązanie długoterminowe, które daje możliwość uporządkowania swojego zadłużenia i wyjścia na prostą. Kredyt ten udzielany jest w różnej wysokości, dzięki czemu każdy może wnioskować o taką sumę, która pomoże mu rozwiązać problemy. Kredyt ten ma niewielką ilość formalności, nie wymaga też przedłożenia wielu dokumentów.

Inną, również ciekawą propozycją jest pożyczka na raty online. To również zobowiązanie długoterminowe, które można zaciągnąć bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że będziemy mieć urządzenie z dostępem do sieci.

Ostatnią propozycją jest pożyczka na dowód, czyli zobowiązanie, do zaciągnięcia którego potrzebujemy ważnego dowodu tożsamości. Jest to zobowiązanie krótkoterminowe, na którego spłatę będziemy mieli od kilku do kilkunastu dni.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: