Kto oferuje pomoc zadłużonym z komornikiem?

pomoc zadłużonym z komornikiem

Kto oferuje pomoc zadłużonym z komornikiem?

Zadłużenie z komornikiem może spędzić sen z powiek. W końcu już nie chodzi o zaległości w spłatach, lecz o egzekucję komorniczą. Jak sobie z nim poradzić? Kto może zaoferować nam pomoc? Sprawdzamy!

Pomoc oferowana przez banki

Jaka pomoc zadłużonym z komornikiem jest oferowana przez banki? Czy w ogóle mamy szansę na jakąkolwiek pomoc? Na to pytanie nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Powód jest bardzo prosty – banki do swoich klientów podchodzą indywidualnie.

Na pewno mają sztywne zasady, których przestrzegają, co oznacza, że jeden zadłużony z komornikiem może uzyskać pomoc, inny niestety nie. W ich ofercie znaleźć można wiele różnego typu produktów, w tym na przykład kredyty konsolidacyjne, czyli skuteczny sposób na uporanie się z komornikiem.

Przy takim produkcie, bank spłaca zadłużenie, ale sam przejmuje dług i tworzy nowe zobowiązanie, z którego trzeba będzie się wywiązać. 

Pomoc oferowana przez firmy pożyczkowe

Na rynku działają też firmy pożyczkowe i one także mogą zaoferować pomoc zadłużonym z komornikiem. Na jakie produkty tutaj możemy liczyć? Na pewno na pożyczkę konsolidacyjną, na pożyczkę na raty oraz chwilówki, ale te ostatnie rozwiązanie zapewni tylko chwilową pomoc.

Zdecydowanie lepiej pomyśleć o pierwszych dwóch produktach, w szczególności o pożyczce konsolidacyjnej, gdyż pozwala pozbyć się komornika i stworzyć jedno zobowiązanie z wygodnym harmonogramem spłat.

Pomoc zadłużonym z komornikiem oferowana przez osoby prywatne

Nie zapominajmy też o osobach prywatnych. Może nie wiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale prywatne pożyczki mogą też udzielać osoby prywatne. Wiele ofert tego typu można znaleźć na specjalnych portach, jak również w mediach społecznościowych.

Wystarczy dobrze poszukać, a z pewnością uda się znaleźć odpowiedniego pożyczkodawcę. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by naszym pożyczkodawcą został ktoś ze znajomych lub rodziny, warunkiem jest tylko posiadanie własnych środków pieniężnych i spisanie stosownej umowy, z której będą musiały wywiązać się dwie strony.

Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w ciągu 15 minut?

Podaj swój numer telefonu: